Вітання

ПРИВІТАННЯ ДО СВЯТА ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

555.jpg

Дорогі юні друзі!
Шановні вчителі та батьки!

Сердечно вітаю Вас зі святом Останнього дзвоника, що ознаменовує веселу пору канікул та відкриває дорогу в незвіданий світ самостійності та зрілості.

Для випускників цей шкільний дзвоник справді останній. Його малиновий  передзвін виряджає вас у самостійну життєву дорогу. Я твердо вірю, що Вам,  шановні випускники, не забракне сміливості та наполегливості, ви твердо  крокуватимете до обраної цілі і зможете взяти на себе відповідальність за  власну долю та долю країни. Повсякчас пам’ятайте: і ваші батьки, і наставники, і Вітчизна покладають на вас великі сподівання. Ваші успіхи стануть найвищою  винагородою вашим учителям та рідним людям, які вкладали у вас усю свою любов,  доброту, щедрість своїх гарячих сердець.

Від імені Волочиської районної ради та себе особисто висловлюю  глибоку вдячність усім педагогам м.Волочиськ. Силою вашої думки та теплом душі  твориться майбутнє країни.

А, нашим юним друзям – школярам бажаю продуктивно відпочити,  набратися яскравих незабутніх вражень, духовних і фізичних сил перед початком  нового етапу навчання.

Щиро бажаю всім випускникам знайти свою життєву стежину, а  головне – стати гідними громадянами нашої держави. Адже саме від ваших ідей,  творчості думки, працьовитості залежить майбутнє України, рідного краю.  Щасливої життєвої долі вам та вагомих успіхів! 

Зі святом вас, дорогі друзі!

                           Заступник голови районної ради         С.Пазюк

 

З ДНЕМ ПЕРЕМОГИ

1.jpg

Шановні ветерани, гості та жителі міста!

Нелегке наше сьогодення не може заступити радості приходу весни, а разом з нею і Дня Перемоги!

Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1941-1945рр.

 Можна по-різному ставитися до Великої Вітчизняної війни, по-різному її називати,  але хіба можна забути тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя для щастя інших.

         Ця весна вітає всіх тих, хто пережив війну, вітає нас, їхніх дітей,  онуків і правнуків. Вітає і нагадує про страхіття війни й наказує берегти мир.

         Це свято надзвичайне і особливе тим, що ветеран виймає із шафи вихідний костюм, дістає бойові нагороди, які навівають йому спогади про молодість, обпалену війною.

         І від того, що ці знайомі з дитинства люди -  сусіди, рідні виглядають так урочисто, так не звично, й відчувається велич і всенародність цього свята. Це свято зі слізьми на очах, свято радості і смутку, тріумфу і втрати, свято пам’яті!

        Все менше залишається ветеранів в життєвому строю. Даються в знаки і опалена війною молодість, сирі окопи і бліндажі, голод і холод, хвороби і рани. Їхні груди вкриті медалями, на скронях – сивина. Але вони пам’ятають ті страшні часи, хоч часто їм і не хочеться про них згадувати. Неможливо позбутися нав’язливої жахливої думки: а прийде ж день, коли піде з життя останній з цих літніх людей з орденами. Піде у вічність, понесе з собою живі спогади. Що ж залишиться після них? А залишиться Пам’ять, світла пам’ять про незабутніх героїв.

В цей святковий день прийміть найщиріші побажання миру, злагоди й добробуту. Вони так потрібні саме сьогодні усім нам!

 Шани і любові вам, дорогі ветерани, від людей та ваших близьких. Нехай священний вогонь Перемоги буде оберегом вашої щасливої долі на многії, многії літа.

 

З ВЕЛИКОДНІМИ СВЯТАМИ!

pasha.jpg Шановні земляки!

Прийміть найщиріші вітання з Великим Днем Світлого Христового Воскресіння!

У житті кожного християнина Великдень - свято особливо шановане та величне. Й не тільки тому, що приходить воно з утвердженням справжньої, квітучої та теплої весни, але й тому, що є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою, віри - над безнадією.

Великодні дні зазвичай спонукають усіх віруючих по-новому побачити й відчути себе в світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, а ще - бути добрішими, милосерднішими, терплячішими, благороднішими один до одного. Звісно, ці прості вимоги до кожного християнина - дуже мізерні в порівнянні з тією пожертвою, яку поніс Спаситель Ісус Христос заради порятунку людства від гріхів. Але, як переконує Святе Письмо, будь-яка добра справа, зроблена однією людиною на користь іншої, є гідною в очах Господніх і з часом обов’язково воздасться їй сторицею. Пам’ятаймо про це повсякчас і повсюди!

Пасхальні дні - це й час віддати шану всім тим, кого немає серед живих, хто, залишивши нам свою любов і життєвий досвід, поринув у вічність. Згадаймо їх молитвою та добрим словом.

Зі святом вас, шановні. Від усього серця бажаємо вам благодаті, добробуту, окриленого настрою, миру, злагоди та душевної величі. Нехай цей Великий День дарує всім вам щастя, здоров’я, любов та непохитну віру в кращий завтрашній день!

 

ПРИВІТАННЯ ДО ДНЯ ПРАЦІВНИКА СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

 

Шановні працівники сільського господарства Волочищини!

Від себе особисто, депутатського корпусу та виконавчого апарату районної ради  щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників сільського господарства!

З давніх-давен восени, коли землю вкриває жовте листя,коли зібрано врожай, а комори та стодоли заповнені збіжжям, ми відзначаємоСвято працівників сільського господарства. Осінь – найдорожча  серцю хлібна  пора. Отож на нашому святіславитимо тих, хто любить землю, вирощує хліб, садить сади, плекає землюквітами. 

Наш край завжди славився своїми чорноземами і людьми, яківирощують на рідній землі найсвятіший із всіх скарбів – хліб.

Одвічно так велося: життя хлібороба, його достаток ідобробут залежали від врожаю. Через те й говорять: як вродить жито, то будеможити.

Важкою є праця хлібороба. Це і недоспані  ночі, напружені  дні, висушене сонцем  обличчя .Про тих, хто насгодує хлібом, колись хтось дуже вірно сказав: «Ходити по землі легко, а працювати на ній під силу не кожному» і цедійсно так. В усі часи, як повелося від діда - прадіда, нелегка хліборобськапраця була і залишається визначальною складовою розвитку нашого регіону ,запорукою його процвітання . Ваші працьовиті руки, природна мудрість, невсипущапрацездатність, багатий досвід живлять сьогодні українську ниву, стверджуючиістину : якщо є врожай, то у народі панує мир і спокій.

І сьогодні я складаю щиру подяку  всім працівникам полів таферм, адже у нашому залі присутні ветерани праці, механізатори, тваринники, фермери, спеціалісти  сільського господарства, всі, хто своєю невтомною  працею  забезпечують нам  щедрий  урожай.

Ваша робота нелегка, але дуже важлива. Адже Україна живеі працює завдяки невтомним трудівникам, які постійно дбають про землю.

                              Шановні працівники сільськогогосподарства!

Бажаю радості, успіхів у праці, міцного здоров’я ілюдського щастя вам і вашим родинам. Нехай щедро  родять ниви, хай над ними буде мирне небо ізавжди світить сонце, а в кожному домі панують злагода і достаток! Бажаю Вамнаснаги для Вашої праці на благо розвитку України і добробуту українців!

      Рясних Вам врожаїв та вагомих здобутків!

 

                             Голова ради                            Л.Шиманський

 

 

ПРИВІТАННЯ ДО ДНЯ ПРАЦІВНИКА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

Шановні працівники соціальної сфери! 

У день професійного свята щиро дякую вам за сумлінну працю та зичу міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку.

Ваша праця скромна і не завжди помітна, але завжди сповнена душевного тепла. За це вам шана і повага від людей.

Я переконаний, що вам вистачить снаги, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту населення нашого району, соціального захисту тих, хто його потребує. Ваші заслуги перед суспільством і державою воістину неоціненні.

Щиросердно бажаю вам невичерпної життєвої енергії, звершення задумів, подальших професійних успіхів у поліпшенні соціального захисту населення.

 

                Голова ради                      Л.Шиманський


 

ПРИВІТАННЯ ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ПОШТИ

                                    

vimage1.jpeg

                      Шановні працівники поштового зв'язку!

            Прийміть найщиріші вітання з нагоди

                    Всесвітього дня пошти!

Ваша професія - не з легких, але так потрібна людям. Щодня, незважаючи на погоду, листоноші вчасно приносять кореспонденцію адресатам, долаючи по декілька кілометрів за день.

Сьогодні для багатьох людей, особливо похилого віку, працівники пошти є чи не єдиним джерелом інформації, доброї звістки та привітного слова, адже разом із листами та газетами приносять в кожен дім надію на краще. Скорочуючи відстані між людьми, вони несуть радість спілкування, сприяють об'єднанню людських сердець і доль.

Висловлюю щиру подяку за вашу роботу. Бажаю всім поштовикам щастя, благополуччя, доброго здоров'я та наснаги у нелегкій праці.

 

  

             Голова ради                                      Л.Шиманський

 

 

ПРИВІТАННЯ ДО ДНЯ ЮРИСТА

den_m_pr.jpg

Шановні служителі закону! 

На вас покладено велику місію - стояти на сторожі конституційних прав і свобод громадян України, моральності і милосердя. Ваш вибір професії – це вибір шляху відповідальності, справедливості, відданості, цілеспрямованості. Твердо вірю, що високий професіоналізм, усвідомлене почуття відповідальності допоможуть вам завжди бути на висоті вимог нашої доби.

Нехай справа, якій ви присвятили життя, приносить тільки радість та користь людям.

Бажаю, щоб успіх та впевненість у власних рішеннях  супроводжували вас в  усіх справах та починаннях, а мудрість та досвід і надалі допомагали досягати професійних вершин.

 

Голова ради                    Л.Шиманський

 

 

ПРИВІТАННЯ ДО ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

                                        

osvita.jpg

       Шановні освітяни Волочищини!

Восени ми відзначаємо День працівників освіти – свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті. Кожен з нас згадує свого Вчителя – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

Ми схиляємо голови перед мудрістю і жертовністю освітянина – учителя, вихователя, викладача, майстра, зусиллями якого твориться майбутнє нашого краю, всієї нашої держави. Ви сумлінно виконуєте свій професійний обов’язок, вчите нашу юнь пізнавати нове і пам’ятати про те, якого ми роду.

Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі. Впевнений, що ви й надалі докладатимете зусиль задля утвердження заможної, духовно багатої України.

Щиросердно бажаю вам, шановні освітяни, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги.

 

                    Голова ради                         Л.Шиманський

 

ПРИВІТАННЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДНЯ БІБЛІОТЕК

_den_bibliotek.jpg

Шановні працівники бібліотечних установ району!

 

 Прийміть щирі вітання з професійним святом - Днем бібліотек!

 Сучасні бібліотеки - справжні центри інтелектуального та духовного життя, одні з самих затребуваних установ культури. Здійснюючи свою просвітницьку місію, вони здатні зіграти найважливішу роль в розвитку освіти, науки і культури.

 Основою успішних перетворень у бібліотечній справі, в першу чергу, є високий професіоналізм і праця бібліотекарів - хранителів культури і мудрості поколінь.

 Прийміть слова щирої вдячності, поваги і подяки за ваше служіння бібліотечній галузі району, щире бажання зберегти і передати інтелектуальне і духовне багатство.

 Бажаю вам доброго здоров'я, оптимізму, благополуччя, нових творчих здобутків і вдячних читачів!

 

         Голова ради                                         Л.Шиманський

 

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ДОШКІЛЛЯ

6_001.jpg

Шановні вихователі

та працівники дошкільних навчальних закладів району!

Вітаю Вас із загальнонаціональним  святом –  Днем дошкілля. Дошкільний вік - особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, в цьому віці формується особистість і закладаються основи здоров’я.

Благополучне дитинство і подальша доля кожної дитини залежить від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до внутрішнього світу дитини. За допомогою своїх вихователів дошкільнята пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину.

Я щиро вітаю зі святом всіх працівників дошкільних установ, які віддають щоденно тепло своїх сердець дітям! Я впевнений, що ваша доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день для вихованців у дитячому садку в радісний і щасливий!

Прийміть щирі вітання з професійним святом, Ви заслуговуєте на шану і повагу від суспільства, адже щодня віддаєте тепло своїх сердець дітям!

Зичу вам міцного здоров’я, щастя, добра та натхнення, а найголовніше – відчуття вдячності за свою роботу від дітей, батьків та держави. 


                  Голова ради                  Л.Шиманський


 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 21 - 30 з 167