Вітання

ПРИВІТАННЯ ДО ДНЯ ЮРИСТА

den_m_pr.jpg

Шановні служителі закону! 

На вас покладено велику місію - стояти на сторожі конституційних прав і свобод громадян України, моральності і милосердя. Ваш вибір професії – це вибір шляху відповідальності, справедливості, відданості, цілеспрямованості. Твердо вірю, що високий професіоналізм, усвідомлене почуття відповідальності допоможуть вам завжди бути на висоті вимог нашої доби.

Нехай справа, якій ви присвятили життя, приносить тільки радість та користь людям.

Бажаю, щоб успіх та впевненість у власних рішеннях  супроводжували вас в  усіх справах та починаннях, а мудрість та досвід і надалі допомагали досягати професійних вершин.

 

Голова ради                    Л.Шиманський

 

 

ПРИВІТАННЯ ДО ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

                                        

osvita.jpg

       Шановні освітяни Волочищини!

Восени ми відзначаємо День працівників освіти – свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті. Кожен з нас згадує свого Вчителя – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

Ми схиляємо голови перед мудрістю і жертовністю освітянина – учителя, вихователя, викладача, майстра, зусиллями якого твориться майбутнє нашого краю, всієї нашої держави. Ви сумлінно виконуєте свій професійний обов’язок, вчите нашу юнь пізнавати нове і пам’ятати про те, якого ми роду.

Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі. Впевнений, що ви й надалі докладатимете зусиль задля утвердження заможної, духовно багатої України.

Щиросердно бажаю вам, шановні освітяни, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги.

 

                    Голова ради                         Л.Шиманський

 

ПРИВІТАННЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДНЯ БІБЛІОТЕК

_den_bibliotek.jpg

Шановні працівники бібліотечних установ району!

 

 Прийміть щирі вітання з професійним святом - Днем бібліотек!

 Сучасні бібліотеки - справжні центри інтелектуального та духовного життя, одні з самих затребуваних установ культури. Здійснюючи свою просвітницьку місію, вони здатні зіграти найважливішу роль в розвитку освіти, науки і культури.

 Основою успішних перетворень у бібліотечній справі, в першу чергу, є високий професіоналізм і праця бібліотекарів - хранителів культури і мудрості поколінь.

 Прийміть слова щирої вдячності, поваги і подяки за ваше служіння бібліотечній галузі району, щире бажання зберегти і передати інтелектуальне і духовне багатство.

 Бажаю вам доброго здоров'я, оптимізму, благополуччя, нових творчих здобутків і вдячних читачів!

 

         Голова ради                                         Л.Шиманський

 

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ДОШКІЛЛЯ

6_001.jpg

Шановні вихователі

та працівники дошкільних навчальних закладів району!

Вітаю Вас із загальнонаціональним  святом –  Днем дошкілля. Дошкільний вік - особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, в цьому віці формується особистість і закладаються основи здоров’я.

Благополучне дитинство і подальша доля кожної дитини залежить від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до внутрішнього світу дитини. За допомогою своїх вихователів дошкільнята пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину.

Я щиро вітаю зі святом всіх працівників дошкільних установ, які віддають щоденно тепло своїх сердець дітям! Я впевнений, що ваша доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день для вихованців у дитячому садку в радісний і щасливий!

Прийміть щирі вітання з професійним святом, Ви заслуговуєте на шану і повагу від суспільства, адже щодня віддаєте тепло своїх сердець дітям!

Зичу вам міцного здоров’я, щастя, добра та натхнення, а найголовніше – відчуття вдячності за свою роботу від дітей, батьків та держави. 


                  Голова ради                  Л.Шиманський


 

ПРИВІТАННЯ ДО ДНЯ ЗНАНЬ

1v.jpg

 Дорогі учні!

Шановні  вчителі та батьки!

Сердечно  вітаю всіх з початком нового навчального року і Днем знань!

1 вересня – це день, з якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням – до своєї другої домівки – у школу.

Саме в День знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів і викладачів, їх неоціненну роботу розуму й серця.

Усім, хто в цей день прийшов до школи набувати  знання, бажаю досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих та надійних друзів.

Найщиріші слова подяки вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, своєю любов'ю та невтомною працею допомагають  пізнавати світ, прищеплюють найвищі моральні цінності, виховують справжніх патріотів нашої держави, адже їх  мудрість і доброта залишаються з вихованцями на все життя.

Прийміть найщиріші вітання усі, хто навчається і навчає! Нехай сторицею окупляться труди вчителів, хай тільки радість приносять вдячні учні.


         Голова ради                        Л.Шиманський

 

ПРИВІТАННЯ ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

nezal_2013.jpeg

ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ ТА ГОСТІ КРАЮ!

В історії кожного народу є дати, які стають найвеличнішими і вікопомними. Для нас цим днем є  24 серпня 1991 року Днем проголошення України незалежною демократичною державою.
Час плине невпинно та неминуче. Вже 2
2 роки ми вшановуємо найбільше творіння української нації –  вільну Україну. Незалежність
стала визначною подією для нашої держави, відкрила унікальні можливості для економічного зростання, духовного збагачення та соціального розвитку.

Цьогоріч ми відзначаємо 90-річчя Волочиського району та 550-річчя міста Волочиськ − нашої сивочолої  і вічно молодої рідної землі.

Це свято всіх жителів нашого краю незалежно від віку та професії, свято неповторного і мальовничого куточка з особливим колоритом, традиціями і славною історією.

Дякую усім небайдужим до долі України та Волочищини - нашим мудрим наставникам та молодому поколінню, яке будує майбутнє. Впевнений, що ваші талант, натхнення, незламний оптимізм та енергія будуть прикладом служіння державі.

Нехай щастя, любов і достаток живуть на кожній вулиці міста та села, у кожному домі, в кожній родині, об’єднуючи всіх жителів у згуртовану і небайдужу громаду!

Зі святом вас, шановні земляки!

 

                  Голова ради                         Л.І.Шиманський

 

 

ПРИВІТАННЯ ДО ДНЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ

pr.jpg

Дорогі жителі Волочиського району!

        Сердечно вітаю вас з Днем Державного Прапора України!

        Кожна нація, виборюючи незалежність та розбудовуючи державу, обирає свої символи. Найбільш шанованим для українців є Державний Прапор. 

Ми бережемо та шануємо його як найвищу святиню, як символ багатих жовтогарячих ланів та глибокого й чистого синього неба.

Під благословенням Прапора ми сьогодні будуємо рідну державу, досягаємо мистецьких і спортивних успіхів, творимо майбутнє.

Нехай він  буде надійним оберегом у всіх наших справах та помислах! Хай же височіє він над рідним Волочиськом, Хмельниччиною, в усіх куточках земної кулі, куди закинула доля наших земляків, надихаючи на величну працю в ім’я України.

У цей урочистий день ми бажаю вам здоров’я, сили й наснаги для звершення добрих справ в ім’я нашої країни.

Голова ради                             Л.І.Шиманський

 

ПРИВІТАННЯ ДО ДНЯ БУДІВЕЛЬНИКА

stroyka.jpg

Шановні працівники будівельної галузі! 

Прийміть сердечні привітання з Днем будівельника!

Ваша професія − одна з найблагородніших та найшанованіших. Адже своєю щоденною працею ви створюєте комфортні й красиві будівлі, а відтак даруєте людям радість і тепло.

Жителі нашого краю пишаються спорудами зодчих минулого та високо цінують витвори сучасних  майстрів-будівельників, які невтомно  формують неповторний вигляд нашого міста, селищ та сіл, зберігають для нащадків те, що було створено нашими батьками і дідами.

Вірю, ваш професіоналізм, самовідданість,  досвід та уміння й надалі будуть запорукою розвитку Волочиського району.

Щиро бажаю наснаги, злагоди і поваги, впевненості у завтрашньому дні, наполегливості у досягненні своєї мети.

                               Голова ради                  Л.Шиманський

 

ПРИВІТАННЯ ДО ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ

Шановні працівники ветеринарної медицини району!

Щиро вітаю вас з нагоди професійного свята.

У ваших руках – складна і відповідальна справа. Приємно усвідомлювати, що люди, які працюють в цій галузі медицини, – віддані своїй професії.

Ви охороняєте територію району від занесення збудників інфекційних хвороб тварин, проводите профілактику, ведете державний нагляд за якістю та безпекою продукції тваринного і рослинного походження. Свідченням цього є епізоотичне благополуччя району. Сподіваюсь, що ви й надалі з високою відповідальністю та сумлінням виконуватимете поставлені перед вами завдання, дбатимете про нові професійні здобутки, а ваші зусилля винагороджуватимуться повагою і вдячністю краян.

Бажаю вам  щастя та міцного здоров’я, радості й благополуччя, добробуту та достатку вашим сім’ям.

 

             Голова ради                        Л.Шиманський

 

ПРИВІТАННЯ ДО 1025-РІЧЧЯ ХРЕЩЕННЯ КИЇВСЬКОЇ РУСІ

 

1025.jpg         Вітаю всіх жителів та гостей краю, незалежно від релігії, конфесії чи переконань, із Днем хрещення Київської Русі-України.

28 липня — День хрещення Київської Русі. Це свято існує всього кілька років, хоча і прославляє собою подію, що трапилася багато століть тому – у 988 році. Вона стала ключовою і вирішальною в подальшому розвитку всієї Київської Русі.

Це свято відзначаємо у день Святого Володимира – одного із засновників і покровителів нашої державності. Тож окремі слова привітання усім, хто носить це величне ім’я.

Оцінка його діянь в усі часи була надзвичайно високою. Такою вона залишається й сьогодні.

Віра завжди була для нашого народу життєдайною силою, яка допомагала вистояти і зберегти свою ідентичність, збагачувала її святістю духа і благочестям. Ми пишаємось своєю  багатою духовною спадщиною, цінуємо, відроджуємо і примножуємо її.

У цей святковий день бажаю всім щедрої Божої благодаті, духовної наснаги, міцного здоров’я та довголіття!

Нехай Бог береже усіх нас і Україну!

 

             Голова ради                           Л.Шиманський

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 21 - 30 з 161