Вітання

ПРИВІТАННЯ ДО ДНЯ БУДІВЕЛЬНИКА

stroyka.jpg

Шановні працівники будівельної галузі! 

Прийміть сердечні привітання з Днем будівельника!

Ваша професія − одна з найблагородніших та найшанованіших. Адже своєю щоденною працею ви створюєте комфортні й красиві будівлі, а відтак даруєте людям радість і тепло.

Жителі нашого краю пишаються спорудами зодчих минулого та високо цінують витвори сучасних  майстрів-будівельників, які невтомно  формують неповторний вигляд нашого міста, селищ та сіл, зберігають для нащадків те, що було створено нашими батьками і дідами.

Вірю, ваш професіоналізм, самовідданість,  досвід та уміння й надалі будуть запорукою розвитку Волочиського району.

Щиро бажаю наснаги, злагоди і поваги, впевненості у завтрашньому дні, наполегливості у досягненні своєї мети.

                               Голова ради                  Л.Шиманський

 

ПРИВІТАННЯ ДО ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ

Шановні працівники ветеринарної медицини району!

Щиро вітаю вас з нагоди професійного свята.

У ваших руках – складна і відповідальна справа. Приємно усвідомлювати, що люди, які працюють в цій галузі медицини, – віддані своїй професії.

Ви охороняєте територію району від занесення збудників інфекційних хвороб тварин, проводите профілактику, ведете державний нагляд за якістю та безпекою продукції тваринного і рослинного походження. Свідченням цього є епізоотичне благополуччя району. Сподіваюсь, що ви й надалі з високою відповідальністю та сумлінням виконуватимете поставлені перед вами завдання, дбатимете про нові професійні здобутки, а ваші зусилля винагороджуватимуться повагою і вдячністю краян.

Бажаю вам  щастя та міцного здоров’я, радості й благополуччя, добробуту та достатку вашим сім’ям.

 

             Голова ради                        Л.Шиманський

 

ПРИВІТАННЯ ДО 1025-РІЧЧЯ ХРЕЩЕННЯ КИЇВСЬКОЇ РУСІ

 

1025.jpg         Вітаю всіх жителів та гостей краю, незалежно від релігії, конфесії чи переконань, із Днем хрещення Київської Русі-України.

28 липня — День хрещення Київської Русі. Це свято існує всього кілька років, хоча і прославляє собою подію, що трапилася багато століть тому – у 988 році. Вона стала ключовою і вирішальною в подальшому розвитку всієї Київської Русі.

Це свято відзначаємо у день Святого Володимира – одного із засновників і покровителів нашої державності. Тож окремі слова привітання усім, хто носить це величне ім’я.

Оцінка його діянь в усі часи була надзвичайно високою. Такою вона залишається й сьогодні.

Віра завжди була для нашого народу життєдайною силою, яка допомагала вистояти і зберегти свою ідентичність, збагачувала її святістю духа і благочестям. Ми пишаємось своєю  багатою духовною спадщиною, цінуємо, відроджуємо і примножуємо її.

У цей святковий день бажаю всім щедрої Божої благодаті, духовної наснаги, міцного здоров’я та довголіття!

Нехай Бог береже усіх нас і Україну!

 

             Голова ради                           Л.Шиманський

 

ПРИВІТАННЯ ДО ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

rrr.jpg

  Шановні краяни!

Світовий досвід свідчить, що найуспішніше розвивається та суспільна система, в якій найбільш повно розкривається творчий потенціал людини. Саме вільна і відповідальна особа є головною рушійною силою сучасної цивілізації, творцем всіх складових суспільних відносин.

Конституція України дала поштовх для продуктивного розвитку усіх галузей національного законодавства та сфер суспільного життя.

Від імені депутатського корпусу Волочиської районної ради та від себе особисто щиросердно вітаю вас, дорогі земляки, з нагоди знаменного державного свята −                      Дня Конституції України!

Нехай ваші серця завжди повняться щирою гордістю за наш український народ, любов’ю до країни, що його згуртувала, відповідальністю за добробут ваших родин, за честь та славу рідного Волочиського краю!

 

             Голова ради                           Л.Шиманський

 

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ СВЯТОЇ ТРІЙЦІ

tr.jpg

Дорогі земляки!

Щиро вітаю вас з Днем Святої Трійці!

Це свято символізує триєдину Божу сутність і несе в собі особливий глибокий духовний змістторжество віри, духовності та моральності.

Цієї днини в наші домівки входить мир і Божа благодать, а світ стає кращим, доброзичливішим і світлішим. Людські серця наповнюються любов'ю, щирістю та всепрощенням, примножуючи спільне прагнення жити в мирі та творити добро на рідній землі.

Бажаю вам сердечного тепла, родинного затишку та великого щастя. Нехай єднає нас світло незгасних людських чеснот, а духовне піднесення стане благодатним ґрунтом для нових благих починань!

Голова ради                             Л.Шиманський

 

ПРИВІТАННЯ ДО ДНЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

ds1.jpg

Шановні державні службовці краю!

        Прийміть щирі вітання з професійним святомДнем державної служби.

Професіоналізм, справедливість, об’єктивність та оперативність, душевне ставлення до людей, їх потреб і запитів – саме ці якості мають стати критерієм оцінки кожного державного службовця та посадовця.

Слід завжди пам’ятати, що ми з вами знаходимося на службі у громади, яка делегувала нам свої повноваження по управлінню соціально-економічними процесами району. І саме турботою про благополуччя та добробут населення, прагненням внести свою частку у розквіт нашого рідного району, маємо керуватися у своїй роботі.

Робота кожного з вас, шановні, не завжди помітна для широкого загалу, але саме завдяки злагодженій діяльності працівників виконавчих органів і посадовців місцевого самоврядування на місцях відбуваються кардинальні позитивні зрушення в соціально-економічному житті держави.

Упевнений, що ми з вами єдині у бажанні забезпечити соціальний захист громадян, економічне зростання Волочищини, зробити Батьківщину могутньою та заможною для усіх українців.

         У цей урочистий день бажаю всім вам міцного здоров’я, успіхів і оптимізму, наснаги у щоденній праці на благо кожного громадянина, а ваша наполеглива праця і відданість справі увінчаються новими здобутками у професійній діяльності.

 

                        Голова ради                             Л.Шиманський

 

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА

_img_5569.jpg

Шановні медики!

Вітаю вас з професійним святом - Днем медичного працівника!

Вам довірено найдорожче - здоров'я людини.

Ваша професія гідна глибокої поваги і разом з тим надзвичайно відповідальна.

Постійна готовність прийти на допомогу - це життєве кредо кожного з вас. Праця практикуючих лікарів, медичних сестер, санітарів, фармацевтів та провізорів - це справді високе і самовіддане служіння в ім'я життя і здоров'я людей, що вимагає величезних сил, енергії, чуйності, знань.

І сьогодні, в умовах модернізації галузі, динамічно розвивається спеціалізована медична допомога. Ми разом повинні забезпечити доступність і якість надання медичної допомоги кожній людині.

Упевнений, що і надалі у Волочиському районі охорона здоров'я громадян буде здійснюватися на високому професійному рівні.

Бажаю всім медичним працівникам міцного здоров'я, успіхів у благородній і такій необхідній людям роботі.   


                 Голова ради                           Л.Шиманський

 

ПРИВІТАННЯ

dz_3.jpg
 

ПРИВІТАННЯ ДО СВЯТА ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

dzv.gif

Юні друзі, шановні вчителі, батьки!

Щиро вітаю Вас з нагоди Свята  останнього  дзвоника!

Останній дзвоник - свято радісне і разом з тим сумне, адже  дитинство пролетіло, як птах, і на своїх крилах віднесло у минуле шкільні роки.

Сьогодні випускникам належить  вирушати  у далеке плавання,  назва якого - життя. Я  твердо вірю в те, що кожний з Вас, шановні випускники, знайде свою стежину у житті і сміливо і наполегливо крокуватиме по ній  та  зможе  взяти на себе відповідальність за власну долю.

Дорогі діти!

Повсякчас пам'ятайте: і Ваші батьки, і наставники, і Вітчизна покладають на Вас великі сподівання. Ваші успіхи стануть найвищою винагородою Вашим вчителям та рідним людям, які вкладали у Вас усю свою любов, доброту, щедрість своїх гарячих сердець.

Упевнено ідіть дорогою знань, розвивайтеся духовно і фізично, зростайте інтелектуально, пронесіть крізь життя любов до рідної землі.

Щасливої життєвої долі Вам,  шановні випускники, та вагомих успіхів!

З найкращими побажаннями

голова районної ради                                   Л.Шиманський

 

ПРИВІТАННЯ ДО ДНЯ БАНКІВСЬКОГО ПРАЦІВНИКА

bank_day.1_jpg.jpg

Шановні працівники банківських установ нашого району!

Вітаю Вас з професійним святом!

Ви належите до однієї з шанованих професій у нашому суспільстві, адже саме завдяки Вашим зусиллям та надзвичайно високому професійному рівню розвивається економіка країни.

У цей святковий день висловлюю впевненість у тому, що ваш професіоналізм та самовіддана наполеглива праця сприятимуть підвищенню добробуту українського народу, зміцненню та розбудові фінансово-кредитної системи не лише регіону, а й всієї держави.

Вітаючи всіх працівників банківської системи, ветеранів праці з професійним святом, бажаю міцного здоров'я, сімейного затишку, взаєморозуміння та злагоди. Нехай кожен новий день дарує Вам радість життя, втілює надії та сподівання на краще.

   Голова районної ради                        Л.Шиманський

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 21 - 30 з 154